O blogu


Co ja wyprawiam? Wyprawiam się tu i tam. Od 2011 roku prowadzę bloga o podróżach większych i mniejszych, o życiu w innym kraju, o byciu tam, gdzie zazwyczaj mnie nie ma. Przemieszczanie się bliżej, lub dalej, zawsze dawało mi  inspirację i chęć do... dalszego przemieszczania się. Dlatego show must go on.  
http://i.imgur.com/Iwvho.jpg
 

Obecnie mieszkam w Szwajcarii, więc większość wpisów dotyczy właśnie tego kawałka świata. Na blogu można również poczytać co nieco o pracy z dziećmi, bo właśnie tym się zajmuję na co dzień. Przy odrobinie szczęścia można także natknąć się na odrobinę mojej twórczości, głównie w postaci komiksów, być może nawet zabawnych.

Jak to się zaczęło?

Pewnego dnia postanowiłam się spakować i wyruszyć na daleką północ. Od tego czasu stałam się mieszkanką drewnianego domu z sauną i trampoliną, do śniadania piłam kawę w muminkowym kubku a na obiad jadłam mięso z dżemem. Zewsząd otaczały mnie magiczne zaklęcia, czyli język, którym mówili tamtejsi mieszkańcy. Co ja wyprawiam? - pomyślałam sobie. Po czym założyłam bloga.

I tak mi zostało. Przez cały rok zapisywałam tu swoje obserwacje i przemyślenia związane z pobytem w Oulu (Finlandia). Po powrocie blog zapadł w dwuipółletni sen zimowy. Wszystko po to, aby teraz obudzić się na nowo w krainie zegarków, sera i czekolady.

WAŻNE!

Teksty i zdjęcia są moją własnością (chyba, że jest podane ich źródło) i proszę ich sobie nie zabierać bez mojej zgody. Jeżeli spodobało Ci się któreś ze zdjęć, bądź tekst, i chciałbyś je zamieścić na swojej stronie, poinformuj mnie o tym.  

KOMENTARZE

0 komentarze:

Prześlij komentarz